Náš příběh

Petra přivedl k práci se dřevem dědeček. Když mu bylo 10 let, vyrobil si dřevěnou šachovnici, kterou využívá dodnes. Patrik nezná překážky. Slovo "nedá se" už vůbec ne. Má představu, cíl a vizi. Jejich příběhy se spojily a vzniklo Woodisio.


Malá firma, ve které vyrábíme produkty pro děti. Děláme to ze dřeva, precizně a s láskou k přírodě. S láskou k tomu, co nás baví, co chceme dělat dobře a přes co chceme zprostředkovat radost i ostatním. Rodičům i dětem. Většina našich produktů naplňuje principy Montessori pedagogiky. Podporují přirozený rozvoj dítěte, rozvíjejí hrubou motoriku, fyzickou sílu, jistotu v sebe sama a své schopnosti, myšlení a soustředění se.


Jak se to říká? Důležitá je kvalita, ne kvantita? Klišé? Ano. A pořádně. Ale opravdu tomu tak je. Vybíráme kvalitní materiály, převážně pevné a tvrdé bukové dřevo. Finální produkt opracováváme ručně, takže každý jeden kousek je hladký a příjemný na dotek.


Všechny produkty jsou z přírodního dřeva. Do budoucna nevylučujeme ani barevná provedení, aktuálně to ale cítíme takto – naturální. Co je naturální, to je ekologické. Kromě toho, že už samotné produkty jsou z přírodního materiálu, myslíme na životní prostředí i při jejich balení.


Snažíme se vnímat potřeby okolí a zakládáme si na dobré komunikaci. Jsme malá firma a ke každému z Vás přistupujeme individuálně. Podílejte se na výrobě spolu s námi – otázkou, požadavkem, nápadem nebo připomínkou. Těšíme se na Vás!